Archiv rubriky: Aktuálně

Informace k předpokládanému zahájení výuky v SŠ

Zahájení výuky na střední škole přepokládáme od 11.5.2020. Dle doporučení MŠMT bude výuka probíhat primárně pro děti, které se momentálně nacházejí v zařízení a pro všechny žáky třetího ročníku. Návrat z dovolenky pro žáky třetího ročníku je stanoven na 10.5.2020. Ostatní žáci (první a druhý ročník) mohou dále požádat standardním způsobem o další prodloužení dovolenky až do 14.6.2020.

Prodloužení krizového stavu.

Plánované omezení provozu se z důvodu karantény některých žáků a celorepublikového vývoje prodlužuje předběžně do 3.5.2020. Prosíme rodiče, kteří mají své děti na dlouhodobé dovolence o zaslání souhlasu k prodloužení dovolenky do 3.5.2020. Škola zůstává i na dále do odvolání uzavřena.

Informace k mimořádnému opatření o uzavření škol k 10.3.2020

Od 11.3.2020 se až do odvolání uzavírá střední škola, která je součástí výchovného ústavu. Taktéž se omezuje provoz výchovného a ubytovacího zařízení. Toto omezení je předběžně plánované do 5.4.2020, termín bude v případě potřeby aktualizován. Do odvolání je vyhlášen zákaz návštěv. Do odvolání nebudou přijímáni žádní noví žáci. Další informace budou v případě potřeby aktualizovány.

Autoškola

Pro žáky letos organizujeme přímo v zařízení výuku autoškoly pro skupinu B (osobní automobil). V dalších letech by jsme chtěli kurz rozšířit o skupinu C (nákladní automobil).